інтернет магазин металошукачів

Металошукач T2 (Limited Edition)

Код товару: 265


Дізнатися про зниження ціни

Під замовлення
Знайшли дешевше?
1
+

Безкоштовна доставка

Гарантія 2 роки

Teknetics Т2 Special Edition - це металошукач з посиленим мікропроцесором, що дозволяє працювати в нових режимах з автоадаптацією для різних цілей і робіт. В оновленій прошивці DSP-процесора закладені режими BOOST та CACHE LOCATION: перший дозволить шукати предмети на набагато більших глибинах, ніж в стандартному режимі, другий підходить для пошуку габаритних об'єктів і місць, де можна впритул наближати котушку до ґрунту. Пошук на глибині Технетікс проводить без втрат дискримінації.

Металошукач Т2 Limited Edition працює на частоті в 13 кГц, що, в поєднанні з окремо завантажуваними в процесор програмами, дає вражаючі результати у виявленні. Прилад працює і в режимі статики, і в динамічному режимі з дискримінацією. Технетікс оснащений DD-котушками на 11 і 5 дюймів еліптичної форми, що забезпечує усунення мінералізації ґрунту і хорошу «роздільнасть» предметів, які розташовані в землі близько один до одного.

Прилад працює як в динаміці з дискримінацією, так і в статичному режимі «всі метали». Технологія Squelch-Tek® дозволяє скоротити вплив електричних перешкод.

Teknetics T2 працює з системою автовідлаштування від грунту FastGrab і технологією Squelch-Tek, що забезпечує придушення перешкод і хибних сигналів які можуть виникати за певних складах грунту. Крім цього передбачена і ручне балансування.

Комплектація:

Металодетектор, штанга з трьох складових частин, кріпильні гвинти, підлокітник, DD-катушка BiAxial 11 "еліптична, DD-котушка 5", інструкція користувача (англ. / Рос.).

 

Залишити коментар

Социальные комментарии Cackle

Предзаказ Minelab Vanquish