інтернет магазин металошукачів

Металошукач Minelab X-Terra 305

Код товару: 67


Дізнатися про зниження ціни

Є в наявності
Знайшли дешевше?
1
+

Оплата при отриманні

Безкоштовна доставка

Гарантія 3 роки

Minelab X-Terra 305 - це вдосконалена версія знайомого багатьом детектора X-Terra T34, випускається компанією Майнлаб з 2009 року. Цей детектор, молодша модель серії х-терра, створювався як прилад для початківців. Легке управління, прості настройки, невисока ціна і гідні пошукові характеристики, дають можливість повною мірою отримати від пошуку задоволення, і результат там, де немає необхідності в дорогому професійному інструменті. Професійних копачів X-Terra 305 теж не розчарує. При загальній простоті цей металошукач напханий кращими технологічними новинками від розробників Minelab, що дає підстави вважати його найкращим серед моночастотних детекторів.

Як і в інших приладах серії х-терра, в 305-й моделі використовується технологія VFLEX -рішення, що підвищує ефективність одночастотних металошукачів. Сигнал генерується не в блоці управління, а безпосередньо в котушці, що дає можливість поліпшити продуктивність приладу, стабільність і можливість міняти робочу частоту просто замінивши базову котушку на середньо або високочастотну. Прилад тепер може працювати на двох частотах 7 і 18,75 кГц і сумісний з усіма шістьма катушкaмі серії X-TERRA, що підтримують цей діапазон.

У Mинелаб Ікс-Террa 305 збільшена швидкість роботи в статичному режимі PinPoint з градацією тонального сигналу від 0 до 10 і 12-сегментною візуалізацією числа VDI на жк-дисплеї. Прилад працює в режимах «all metals» і динамічному. Перехід в режим «АМ» з режиму дискримінації проводиться одним натисненням кнопки. Щоб точніше визначити тип об'єкта можна налаштувати 1-3-х тональний або мультітональний режим дискримінації. Від попередньої моделі металодетектор 305-я «терка» також відрізняє і можливість ручного балансування ґрунту в діапазоні 0 ... 20 одиниць для роботи на ділянках з високою мінералізацією. У Мінелаб х-Терра 305 з'явилася можливість регулювання порогового тону в діапазоні -5 - 25, що розширює можливості як глибинного, так і поверхневого пошуку. Трьохсегментна "глушилка" шумів дає можливість вибрати найбільш тихий канал для пошуку.

Комплектація Minelab X-Terra 305:

  • монокотушка 9 "на 7,5 кГц;
  • Чохол на блок!
  • двохсегментна штанга в комплекті;
  • посібник з експлуатації російською мовою;
  • 4 батарейки АА;
  • гарантія: 3 роки.

Залишити коментар

Социальные комментарии Cackle

Предзаказ Nokta Simplex