інтернет магазин металошукачів

Металошукач Minelab E-TRAC

Код товару: 66


Дізнатися про зниження ціни

Є в наявності
Знайшли дешевше?
1
+

Оплата при отриманні

Безкоштовна доставка

Гарантія 3 роки

Від інших металошукачів прилади моделі Explorer від Minelab відрізняє застосування багаточастотної технології. Це дає можливість домогтися високої ефективності виявлення цілей на будь-якому ґрунті. У 2008 році компанія випустила четверту версію цієї моделі - Minelab E-TRAC з повністю русифікованим інтерфейсом. Незважаючи на те, що новий Etrac створювався як прилад для професійного пошуку, він зовсім не складний в налаштуванні і експлуатації. Навіть якщо купити Minelab E-TRAC, вийняти з коробки і використовувати відразу із заводськими настройками, не змінюючи параметрів, цей детектор здатний показати непогані пошукові результати.

Технологія дискримінації Smartfind, застосована в цій моделі дає підставу вважати E-Track детектором з найдосконалішим дискримінатором. Для ідентифікації типу металу прилад аналізує відразу два його властивості - провідність і процентний вміст заліза, результати виводяться на двомірну шкалу з роздільними показниками Smartfind. Ця дає можливість максимально вірно ідентифікувати метал за типом і змінювати маску дискримінації за провідностю і процентним вмістом Fe в об'єкті (технологія QuickMask) і точніше задавати параметри прийняття цілі.

Ще однією цікавою характеристикою металошукача Minelab Explorer E-Track Pro є можливість підключати прилад до комп'ютера через USB- інтерфейс, що дозволяє користувачам завантажувати і міняти маски і налаштування дискримінації, не створюючи їх самостійно (технологія E-Trac Xchange). Розробники подбали і про поліпшеноу ергономіку, обладнавши цю модель більш комфортною панеллю управління, чітким чорно-білим жк-дисплеєм і полегшеною DD- котушкою.

Explorer E-Trac MINELAB працює на 28 частотах у діапазоні від 1,5 до 100 кГц. Завдяки більш потужному, ніж у попередніх моделях 32-х бітному мікропроцесору, забезпечується висока швидкість роботи дискримінатора і приладу в цілому і мінімізується час відгуку аудіо сигналу до виведення візуальної інформації на дисплей.

Комплектація Minelab Explorer E-TRACK Pro:

  • 11 дюймова водонепроникна DD-катушка висувна штанга з регульованою довжиною (106-138 см);
  • акумулятор;
  • мережевий зарядний пристрій;
  • навушники KOSS UR 30
  • відсік для батарейок;
  • посібник з експлуатації російською мовою.

Максимальна комплектація:

Базовий комплек (Касетниця під батарейки, чохол) + акумулятор, мережеве з / у, навушники.

Залишити коментар

Социальные комментарии Cackle

Предзаказ Nokta Simplex