Jeoscan 2D System Metal Detector

Система 2D Jeoscan, оснащена передовою технологією, про яку протягом довгих років мріяли, як аматори, так і професіонали, відповість на всі очікування користувачів.

Ця система, що володіє унікальною глибиною пошуку завдяки пошуковій котушці, здатністю виявлення металів і пустот, типу печер, погребів, тунелів і підземних міст, властивості чудовою ідентифікації металів і екрану результатів з 2-вимірної зображенням сигналів визначення мети в режимі реального часу, є унікальним детектором серед систем свого класу.

Великий кольоровий екран (5,7 "), функція визначення типу грунту і автоматична настройка типу грунту, висока точність ідентифікації металів, чудове програмне забезпечення, визначальне взаємозв'язок між сигналом від мети і формою об'єкта, звіт про мету з відображенням діаметра і глибини цілі у вигляді кольоровий діаграми, екран результатів пошуку мети - все це чекає вас у наших дилерів і у виставкових залах з гарантією компанії «Макро Техноложі».

Система 2D Jeoscan, в стандартний комплект якої включена загальна пошукова котушка, за бажанням користувача Системи (Додатково), може використовуватися і разом з глибинною пошуковою котушкою. Стандартна Пошукова котушка розміром 36х44 см забезпечує чудовий результат як при виконанні пошуку на великій поверхні, так і при глибинному пошуку. Зокрема, стандартна Пошукова котушка, ефективно обнаруживающая метали, що знаходилися під землею протягом тривалого часу, дозволить вам відкрити такі глибини, де ще ніхто не проводив пошук.

Глибинна Пошукова котушка, пропонована додатково не бажанням споживача, спеціально розроблена для виявлення великих цілей, що знаходяться під землею протягом тривалого періоду. Спеціальна Пошукова котушка розміром 600х1000, призначена для одночасного використання двома користувачами, забезпечує бездоганні результати. Система, розроблена для користувачів, охочих досягти ще більших глибин, здатна виявляти в залежності від розміру мети. Глибинна Пошукова котушка забезпечує чудові результати навіть в самих щільних структурах землі з мінералами, не реагуючи на невеликий металевий брухт, що знаходиться на поверхні типу кришки від пляшок, цвяхи і т.п. Чудова здатність ідентифікації металів є відмінною рисою глибинної пошукової котушки. Відкриття - це побачити те, чого ще ніхто не бачив.

Система 2D Jeoscan здатна ідентифікувати метали на чотири групи; золото, сталь, благородні метали і металобрухт. Дана унікальна система таюке проводить ідентифікацію знаходяться поруч один з одним металів в процентному співвідношенні шляхом обробки взаємозв'язку великого / малого розміру і надає користувачеві візуальний результат пошуку на екрані з чудовою точністю глибини сигналу від цілі. Завдяки зручному для користувача інтерфейсу, графічної анімації, направляючої користувача, зручна і практична у використанні Система 2D Jeoscan перетворює на професіоналів навіть тих, хто ніколи раніше не тримали детектор.

 

Jeoscan 2D System Metal Detector

Рівень користувача Професійний
Країна походження Туреччина
Призначення Глибинні
Максимальна глибина на 4 - 6 метра
comments powered by Disqus