Металошукач Jeohunter 3D Dual System

Артикул: 0000105

В наявності
Ціна: 116 000 грн Знайшли дешевше ?

Найглибший металодетектор у світі! 3Dграфіка форми металу на дисплеї в реальному часі! Шукає метал і порожнечі. Чудова виділення металу: золото, благородний метал, металобрухт і сталь. Максимальна глибина виявлення - 12 метрів.

Джіохантер 3D Dual System - ГАРАНТІЯ НА РОБОТУ 2 роки. Післягарантійне обслуговування.

УМОВИ КУПІВЛІ: навчання роботи з приладом в офісі. Виїзд на полегон навчання роботі в реальній обстановці - Ми не боїмося показувати як працюють наші прилади - тому, що вони робітники з високою продуктивністю! Все це входить в ВАРТІСТЬ!

 

JEOHUNTER LED СИСТЕМА

Подвійна 3D система Jeohunter володіє чудовою 3-вимірною системою зображення і дуже практичною системою світлодіодів. Система світлодіодів дозволяє проводити швидкий і ефективний пошук в місцях, де неможливе використання котушок глибинного і спільного пошуку, такі як стіни і схили, цільовий пошук монет та спільний пошук по поверхні. На світлодіодній панелі у верхній частині ручки з лівого боку розташовані сигнали про виявлення порожнечі, а сигнали про виявлення металу знаходяться з правого боку. Поряд з системою світлового оповіщення передбачені два різних звукових тону для сигналізації про виявлення порожнечі і металу, що дозволяє користувачеві використовувати систему в будь-якому середовищі.

Металошукач "Джіохантер 3Д" (Туреччина)

  •  виявляти порожнечі
  •  виявляти чорні і кольорові метали
  •  Розрізняє метали

Глибинні характеристики:

Максимальна глибина - 12 метрів

Гарантія - 2 роки.

У ціну входить навчання по роботі з приладом в робочій обстановці! МИ не «боїмося" показати як працює наш прилад - Це краще підтвердження якості та ефективності приладу!

ПОДРОБИЦІ КУПІВЛІ ЗА ТЕЛ. (+ 38) код для країн СНД 093-920-7-111, Костянтин / Або пишіть нам на пошту: klruduy@mail.ru

Пам'ятайте, роблячи покупки у нас - ви купуєте не просто корисні і УНІКАЛЬНІ товари, ви купуєте своє БЛАГОПОЛУЧЧЯ, а з ним і хороший зароботок для своєї сімьі (+ з хоби)!

ЯК КУПИТИ? ... ЯК ЗАМОВИТИ? .. ОПЛАТА І ДОСТАВКА?

Консультацію можна отримати за тел. (096) 890-73-68 Костянтин.

МТС (050) 721 59 57 або Life (093) 920-7-111;

Графік роботи: (без вихідних) з 8-00 до 22-00, можна дзвонити!

Рівень користувача Професійний
Країна походження Туреччина
Штанга Телескопічна
Призначення Глибинні
Максимальна глибина на 4 - 6 метра

comments powered by Disqus