інтернет магазин металошукачів

Посилені котушки для Teknetics Eurotek

Конкуренція є у всьому, навіть у такій тонкій справі як шукання скарбів. Розробники устаткування та комплектуючих до них викладаються на всі 110%, щоб задовільнити покупців і його потреби. Звичайно-ж, на першому місці йде безпосередньо металошукач, але не варто забувати і про котушки. Адже саме від них залежить якість і глибина пошуку. Враховуючи цей факт, виробники розробляють все нові, більш потужні котушки як для дорогих, так і для бюджетних металошукачів.

Не секрет, що найпопулярнішими компаніями, які виробляють котушки, є Nel і Mars. І на цей раз, як «підопічного», вони вибрали металошукач Teknetics Eurotek.

Враховуючи популярність даної моделі, а точніше серії даних металошукачів, виробники випустили ряд посилених котушок. Як завжди, користувачеві доступний модельний ряд, починаючи від невеликих Nel Hunter і Mars Tiger і закінчуючи «гігантами» Nel Big і Mars Goliath. Всі ці котушки, залежно від розміру і характеристик, збільшують глибину пошуку металошукача. При тестуванні даних котушок ми отримали збільшення глибини на дрібні і середні предмети до 50%, а на великі - всі 70%! Враховуючи дані показники, металошукачі Teknetics Eurotek набувають новий рівень пошуку, який буде цілком конкурентоспроможним з більш дорогими металодетекторами. Так навіщо платити більше, купуючи дорогий металошукач? Можна придбати бюджетний Teknetics Eurotek з додатковою котушкою і отримати відмінний результат.

Як завжди, вибір за Вами. Але ми все-таки рекомендуємо розглянути даний варіант, як відмінне співвідношення ціни і якості.

Залишити коментар


20 + 6 =Предзаказ Minelab Vanquish