Найпопулярніші металошукачі в Інтернеті.

Попередній Наступна
Найпопулярніші металошукачі в Інтернеті.

Дата: лютий 2012р.

  1. Garrett Ace 250
  2. Кощей - 20М
  3. GarrettEuroACE
  4. Minelab X-Terra 705
  5. АКА Сигнум 7272 MFT
  6. Fisher F2
  7. АКА Сорекс
  8. Розділили Minelab Explorer \ Garrett 2500 \ ХР Деус і деякі інші моделі (їх значення попиту в інтернеті дуже близькі і знаходяться на рівні похибки)
  9. Кощей - 5ІМГ
  10. Fisher F75


PS: Як ми визначили цей рейтинг: використовуючи логічні складові пошукових запитів (в т.ч. враховуючи варіації написання моделей металошукачів), ми підсумували запити двох найбільш великих пошукових систем (Гугл і Яндекс) і виявили лідерів.

Рейтинг металошукачів для хобі:

Даний рейтинг металошукачів складений сайтом metalloiskateli.com.ua на основі вивчення ринку металошукачів, споживчих переваг, опитувань продавців і покупців, власних продажів, аналізу та статистики Інтернет покупців і їх уподобань. Ми робимо ці огляди з регулярністю в декілька місяців і Ви можете отримувати найсвіжішу інформацію по ринку детекторів для пошукового захоплення.

Рейтинг металошукачів дає уявлення про найбільш популярних моделях металодетекторів за різними критеріями. Спираючись на даний рейтинг, Ви можете зробити висновок про купівлю того чи іншого приладу, тому вся інформація надана на цій сторінці об'єктивна і виділяє із загальної маси найвдаліші, якісні та відповідні з точки зору споживачів прилади.

Свіжий огляд і рейтинг моделей металодетекторів для хобі

Дата рейтингу: лютий 2012

TOP-5 найбільш продаваних металодетекторів ціною до 5 000грн ..
1 - Garrett ACE 250
2 - Garrett Ace 350 Euro
3 - Кощей- 5І (5ІМГ)
4 - Minelab X-Terra 305
5 - Fisher F2

Зміни і новини: Міцні лідируючі позиції показали металошукачі фірми Garrett? цьому є кілька пояснень (відмінну якість приладів, майже ідеальне співвідношення ціни та характеристик, і наявність недорогих і дуже потужних котушок Нел для цієї серії металошукачів, які дають цим приладам початкового рівня можливості по глибині порівнянні з полупрофессональнимі детекторами).

ТОР-10 найбільш «запитували» металошукачів

1 - Garrett Ace 250
2 - Кощей - 20М
3 - Garrett 350 Euro
4 - АКА Сигнум 7272 MFT
5 - XP Deus
6 - Fisher F2
7 - Minelab X-Terra 705
8 - Minelab X-Terra 305
9 - Ака Сорекс
10 - Fisher F75

(За статистикою запитів користувачів в Рунеті)

TOP-5 приладів «Преміум класу»

1 - АКА Сигнум MFT 7272
2 - XP Deus
3 - MinelabSE
4 - Minelab E-TRACK
5 - Fisher F75

(За опитуванням професійних пошукачів, які прилади на їх думку і досвіду самі відповідні для професіонала, незважаючи на ціну)

Інші статті

2021-02-03

Бюджетний металошукач

Металошукач - популярний, ефективний прилад, який використовується для пошуку монет, золота та інших дорогоцінних металів. Цей пристрій вже давно став важливим обладнанням у шукачів заритих у землю скарбів, а також у мисливців за історичними артефактами. Без кращого бюджетного металошукача не обійтися також працівникам охоронних відомств, співробіт

Детальніше
2020-12-04

Де купити надійні металошукачі в Запоріжжі

Магазин пошукового обладнання «Фортуна» пропонує металошукачі в Запоріжжі і інших містах України. У каталозі представлені популярні моделі детекторів для новачків і професіоналів. Компанія спеціалізується на продажу пошукового обладнання. Вона співпрацює з виробниками цієї продукції в нашій країні і за кордоном. Це є гарантією вигідної ціни і швидк

Детальніше
2020-12-04

Металошукачі в Чернігові за доступною ціною

Спеціалізований магазин «Фортуна» пропонує металошукачі в Чернігові і інших містах України. Постійно в наявності популярні моделі пошукового обладнання для любителів і професіоналів. Компанія отримує товар безпосередньо від виробника або першого постачальника. Це є гарантією найвигіднішої ціни і оперативного виконання замовлення. Бажаючим придбати

Детальніше
2020-10-29

Рейтинг металошукачів - 2020

За останні роки фахівці фіксують стабільне збільшення попиту на металодетектори у жителів України. Створюється враження, що на тлі кризи жителі нашої країни вирушили на пошуки скарбів. Звичайно ж, це іронія, адже сфера застосування цих пристроїв не обмежена пошуками скарбів. Перш ніж відвідати інтернет - магазин і вибрати пристрій, ознайомтеся з м

Детальніше