Магазин металошукачів «Фортуна» м Хмельницький

Попередній Наступна
Магазин металошукачів «Фортуна» м Хмельницький

Спеціалізований магазин, пошукової техніки «Фортуна», відкритий в 2010 році в м Хмельницький. На даний момент знаходиться по вулиці Зарічанська, 11 ( "Набережний квартал"). Для приїжджих зручно, що магазин метал детекторів знаходиться недалеко від автовокзалу, а також прекрасним орієнтиром виступає Епіцентр, від якого 5 хвилин ходьби.

У наявність магазину металошукачів, є практично все металошукачі, починаючи від найбільш купованих на ринку України металошукачів Кощей, а також популярного металошукача Garrett Ace 250, Гарретт 350, Euro і закінчуючи професійними металошукачами Minelab X-terra 705 і аналогового маталошукача Golden Mask, дорогих Fisher F75 , Minelab E-trac, революційного металодетектора XP Deus і інші. Самі адекватні ціни, хороші подарунки.

Металошукачі Хмельницький. За останні роки на Поділлі, дуже багато людей стало займатися новим хобі, пошук з металошукачем і кожен мріє поліпшити свій металошукач. І в допомогу цьому нові посилені пошукові котушки для металошукачів Garrett, Minelab, Фішер, Кощій, ХР і інші.

Котушки для металошукачів Nel, Mars, Detech, Coiltec в м Хмельницький, також можна купити в магазині металошукачів. Найпопулярніші котушки Nel Tornado, Mars Tiger, Nel Storm, Mars Goliaf, NEL Atack і все це в наявність в місті Хмельницький.

Додаткова продукція для шукачів скарбів, яку можна купити в магазині металошукачів в місті Хмельницький. А це: пошукові магніти, література по законам і шукання скарбів, старовинні карти та каталоги по монетам, рюкзаки, лопати Fiskars та інші аксесуари, і запасні частини до металошукачів.

Зручний графік роботи магазину. У будні дні з 9:30 до 19:00, субота з 10:00 до 14:00. Неділя - за викликом, попередньо здзвонюєтеся. З 9:00 до 20:00, можна дзвонити.

Також Ви можете, купити металошукач в мережі магазинів «Fortuna» і в інших містах, дивіться список міст на сторінці:

 Контакти

Інші статті

2020-09-30

Металошукач Garrett ACE APEX: нові грані пошуку

Багаточастотна технологія пошуку стає доступною з технікою нового покоління Garrett ACE APEX. Цей металошукач - мультичастотного обладнання в новому дизайні і з різноплановим набором технологій і режимів. Представлена модель приладу дає можливість вести коп на частоті, яка максимально точно підлаштовується під пошукові умови. Металошукач Garrett A

Детальніше
2020-09-01

Металошукачі в Миколаєві: корисні поради щодо вибору

Пошук древніх реліквій з металошукачем - захоплююче заняття, яке приваблює все більше людей. Багато новачків стикаються з проблемою, які металошукачі в Миколаєві краще, і на що звернути увагу перед придбанням. Щоб покупка дійсно принесла користь і допомогла знайти справжній скарб, потрібно для початку визначитися з метою використання та бюджетом, і

Детальніше
2020-09-01

Як вибирати металошукачі в Черкасах

Рух металошукачів стає все більш популярним, адже пошук загублених предметів затягує дуже швидко і збирає багато шанувальників. Але спроби знайти щось дійсно варте не завершаться успіхом, якщо не використовувати правильне обладнання. Кращі металошукачі в Черкасах, з якими точно вийде знайти скарб, можна купити в магазині «Фортуна». На що звертати

Детальніше
2020-07-30

Металошукачі в Чернівцях: все, що потрібно знати про пошукові прилади

Інтерес до скарбів і польової археології в Україні стрімко зростає, як і попит на металошукачі. Такі прилади дозволяють знайти загублені коштовності, монети, кабель та інші металовмісні предмети. Купити металошукач в Чернівцях за ціною заводу-виготовлювача пропонує компанія Fortuna. В асортименті представлений великий вибір пошукових приладів і зм

Детальніше