Пинпоинтер PulseDive Pointer LITE

PULSEDIVE POINTER  LITE- це найбільш інноваційний пінпоінтер на ринку, з вбудованим бездротовим модулем, який також є підводним детектором.

Чи ви є професійним дайвером, або просто любителем, шукаєте як на суші, так і під водою, PulseDive Pinpointer надасть вам унікальні функції, які збагатять ваш досвід.

Запатентований інноваційний дизайн дозволяє перетворити PULSEDIVE POINTER в підводний прилад і навпаки, за лічені секунди. Що дає нам можливість занурюватися до 60 м. Також нова технологія дозволяє стабільно працювати в солоній воді. Є вбудований бездротовий модуль, який сумісний з бездротовими навушниками Nokta Makro 2,4 ГГц Green Edition. PULSEDIVE POINTER має функцію, яка допомагає знайти пристрій у разі його втрати. Після 5 хвилин бездіяльності пінпоінтер видає звуковий сигнал, і світлодіод починає блимати.

У комплекті йде:

  • поінтер
  • кришка для підводного пошуку
  • кабель зарядки
  • гарантія 2 роки.
Купити Пульс дайв поінтер за найнижчою ціною Ви можете в нашому інтернет магазині Fortuna. Безкоштовна доставка, оплата при отриманні та консультації по роботі Вам гарантовані. Купуючи прилад в нашому магазині Ви отримуєте оригінальний металошукач, який офіційно ввезений в Україну і має гарантійне обслуговування на сервісному цетрі та інформаційну підтримку від нашого магазину.
Призначення Пінпоінтери
Країна походження Туреччина
VDI Немає
Живлення АКБ
Регулювання гучності Немає
Тональна ідентифікація 1
Балансування грунту Немає
ЖК дисплей Немає
Дискримінація Ні
Тип схеми металошукача VLF
Максимальна глибина 30 см.
Глибина на монету 5-10 см.
Частота пінпоінтера 3 кГц
Підводний Так
По виробнику Nokta | Makro

Залиште відгук для цього продукту:

Залишити відгук