Навушники WS6

  • Новинка

Артикул: 0001247

Очікується
Ціна: 10 850 грн Знайшли дешевше?

WS6 це перші бездротові навушники DEUS II.
WS6 – це не просто бездротові аудіонавушники. Без пульта дистанційного керування вони можуть бути окремим блоком і підключатися до котушки для надзвичайно ергономічної та легкої конфігурації. Модуль WS6 можна від’єднати та встановити на штангу, щоб максимально використовувати екран керування, цільовий дисплей та всі налаштування. Також їх ідеально доповнюють бездротові навушники WSA II або WSA II-XL (незабаром).

Конфігурації:

  • WS6 підпорядковані пульту дистанційного керування (від 750 г з котушкою 22,5 см (9") і пультом дистанційного керування в кишені): Пульт дистанційного керування є головним і керує котушкою, функціями та налаштуваннями. WS6 працює лише як навушники.
  • WS6 керуючі (+навушники): у цій зручній конфігурації (від 750 г з котушкою 22,5 см (9") і WS6 у вашій кишені) WS6 керує котушкою, налаштовує всі налаштування та відображає цілі. WS6 пропонує дуже детальну графічний екран. Найближчим часом ви зможете підключити його до майбутніх бездротових навушників XP WSA II / WSA II-XL або підключити до дротових навушників XP FX03.
  • WS6 керуючі (лише WS6): це найлегша конфігурація DEUS II. Тут модуль WS6 прикріплений до бекфонів (750 г з котушкою 22,5 см (9")). WS6 керує котушкою, налаштовує всі налаштування та відображає цілі. WS6 пропонує дуже детальний графічний екран.

 

Придбати наушники WS6 по найдешевшій ціні можна у нас в інтернет магазині "Фортуна". Оплата при отриманні.

comments powered by Disqus