Пошукові магніти

Показати 1-6 з 6 товарів.

На сторінку:
Сортувати:
Артикул: 0000310

Двосторонній пошуковий магніт на 600 кг

3 500 грн
Артикул: 0000311

Двосторонній пошуковий магніт на 400 кг

2 800 грн
Артикул: 0000309

Двосторонній пошуковий магніт на 250 кг

2 000 грн
Артикул: 0000307

Пошуковий магніт "Тритон" на 400 кг

1 800 грн
Артикул: 0000306

Пошуковий магніт "Тритон" на 250 кг

1 050 грн
Артикул: 0000305

Пошуковий магніт "Тритон" на 200 кг

850 грн

Пошуковий магніт: «рибалка» для шукача скарбів

З винаходом неодімових супермагнітів вислів «магнітна рибалка» перестав відноситися до дитячої іграшки і знайшов зміст. Сьогодні за випуск подібних магнітів взялися різні виробники, що зробило продукцію більш доступною і популярною серед звичайних покупців. Новачки, які не можуть або не хочуть купити металошукач, вважають за краще пошуковий магніт як альтернативу детектору.

Як влаштований пошуковий магніт

Популярний пошуковий магніт являє собою сплав з трьох металів: неодиму, бору і заліза. Такий склад наділяє магніт чудовими властивостями тяжіння, настільки потужними, що їх використовують в різних галузях промисловості - від харчової до виробництва медичної техніки.

Конструкція магнітів для пошуку передбачає наявність наступних елементів:

● магнітна серцевина;      

● металева форма зі стійкого до корозій матеріалу;      

● один або кілька рим-болтів для перенесення магніту і відкріплення притягнутих предметів.      

Серцевину встановлюють в більший за розміром циліндричний корпус і заливають полімерними смолами, наприклад, епоксидкой.

Як вибирати пошуковий магніт

Всім, хто бажає купити пошуковий магніт, варто визначитися з вибором заздалегідь. Хоча все моделі схожі між собою, для пошукових робіт в різних умовах рекомендується використовувати відповідний прилад.

Проводити пошук за допомогою магніту можна в різних локаціях:

 1. У печерах, висохлих колодязях. Прилад спускають прямовисно з висоти. Підходить виріб з однієї магнітної стороною.

 2. У річках, озерах та інших водоймах. Пошук виробляють шляхом закидання обладнання у водойму і протягування його по дну. Кращий двосторонній магніт високої потужності, який подолає опір мулу і води.

 3. На відкритому грунті. В таких умовах кращий магнітний трал - різновид з декількома сердечниками в довгастому корпусі-плашки. При наземному пошуку досвідчені копачі використовують магніт, детектор і різні аксесуари для металошукача.

Виробники та маркування

На вітчизняному ринку представлено кілька виробників, чиї магніти відрізняються високою якістю:

● «Редмаг»;      

● Forceberg;      

● «Непра».      

Виробники маркують свою продукцію за максимальною вантажопідйомності, яку позначають латинською буквою F. Наприклад, F-80 означає, що пошуковий магніт здатний підняти до 80 кг металу в лабораторних умовах.

Звичайно, ніколи не буває ідеальних умов, тому оптимальною вантажопідйомністю для роботи в полі шукачі називають показник 300-400 кг. Ціна пошукового магніту залежить від його потужності і числа робочих поверхонь - двосторонні коштують дорожче.

Пошуковий магніт: плюси і мінуси

Перш ніж замовити пошуковий магніт в магазині, варто проаналізувати переваги і недоліки його використання. До плюсів відносяться наступні:

 1. Доступна ціна. У порівнянні з металошукачами і пінпоінтерамі магніт для пошуку обійдеться недорого, але дозволить новачкові оцінити процес копа.

 2. Надійність. Неодимовий сердечник не вимагає регулярного заряджання.

 3. Безшумність. Магніт незамінний в умовах, коли пошукові роботи потрібно проводити тихо.

 4. Габарити. Магніт F-200 важить приблизно 0,5 кг.

Однак будь-який пристрій має недоліки. Пошуковий магніт не виняток. Сердечник зі сплаву дуже крихкий. Саме тому його вплавляют в захисний корпус. Сам же магніт боїться:

● різких ударів по твердій поверхні;      

● високих температур (від + 50 ° C);      

● підвищеної вологості (через що міститься в сплаві заліза виріб іржавіє).      

Щоб уникнути розколу сердечника і корозії, потрібно користуватися з магнітом акуратно, після кожного копа зчистити бруд, іржу і окалину. При необхідності варто використовувати антикорозійні склади. Тільки в такому випадку можна дати гарантію довгої служби виробу.

Перспективи копа

Магніт як знаряддя пошуку здатний принести своєму власникові безліч знахідок. В першу чергу він буде корисний шукачам, чия мета - військові артефакти. Він підніме з дна водойми будь-який предмет, в якому міститься залізо або інший магнгітнийц метал.

Судячи з відгуків власників, найчастіше за допомогою магніту знаходиться зброя і частини амуніції часів Першої та Другої світових воєн. Хоча трапляється, що магніт витягує шашки, плащі, знаряддя праці.

Однак пошук не обмежується знахідками воєнних часів. Якщо шукачеві пощастить, на ділянці вдасться виявити і нікелеві монети минулих століть, і золоті прикраси, відлиті з додаванням лігатури.

Техніка безпеки

Для безпечної роботи з пристроєм слід дотримуватися кількох правил:

 1. Як і будь-яке обладнання, неодимовий пошуковий магніт потрібно використовувати обережно через його силу магнітного поля і потужності. Для людини і тварин це магнітне поле безпечно, чого не можна сказати про техніку. Магніт для пошуку здатний в дуже короткий час вивести з ладу всі гаджети в будинку, починаючи від кварцових годин до ноутбука. Людям з кардіостимуляторами категорично не можна наближатися до пошукових магнітів.

 2. Магнітне поле сердечника також приводить в непридатність чіпи пластикових карт і знищує інформацію на будь-яких магнітних носіях, включаючи вінчестери, плівки, диски.

 3. Дітям заборонено грати з магнітами. Дитина ненароком може проковтнути деталі, поранитися або випадково вивести техніку з ладу.

 4. Руки важливо захищати за допомогою шкіряних або замшевих Краг.

 5. Як кріплення слід використовувати прогумовані троси або альпіністські мотузки.

 6. Зберігати і перевозити неодимові магніти необхідно в спеціальних сумках.

Пошукові магніти за найкращими цінами в Україні

Інтернет-магазин Fortuna пропонує придбати пошуковий магніт високої якості за оптимальною ціною. В асортименті представлений широкий вибір моделей від різних виробників, вантажопідйомність виробів починається від 200 кг. Компанія гарантує оперативну доставку і надає зручні способи оплати.